İnternet Reklamcılığı

Google Reklamları Nedir?

Google reklamları günümüzde en çok tercih edilen ve global anlamda en çok kullanılan reklamcılık türüdür. Google reklamları ve diğer adıyla ADS reklamları sunduğunuz ürün ve hizmetleri ilgili kitlelere ulaştırmanızı sağlar. En önemli özelliği geleneksel reklamcılığa göre çok daha hızlı geri dönüşler alma imkanı vermesidir. Google reklamı kampanyanız başladığı an, Google’da arama yapan potansiyel müşterilerinizin karşısına hemen çıkarsınız.

  • Google Reklam Faydaları Nedir?

Google’da her gün yapılan binlerce sayıda arama işletmeniz için önemli bir fırsat olabilir. İşletmenize ait Google reklamı ile arama sonuçlarında yer alırsanız, her gün web sitesi ziyaretçi sayınız artar. Böylece işletmenizi Google’da gören çok sayıda ziyaretçi, artık sizin için gerçek müşterilere dönüşür. Google’ın potansiyelinden yararlanın ve her gün satışlarınızı artırın.

  • Google Reklam Fiyatları – Google Reklam Verme Maliyeti Nedir?

Bütçe kontrolü tamamen sizdedir. Kampanyanıza ne kadar süreyle devam etmek istediğinize göre maliyetleri kendiniz belirlersiniz. Google reklam ajansı Reaktif Dijital olarak; uzman kadromuzla ve hedefleme araçlarımızla satışlarınızı artırmanız için maksimum gayreti gösteririz.

Neden Sizle Çalışmalıyım?

En üst seviye olan Google Premier Partner rozetli bir ajansın meşhur reklam stratejisini denemek için beklemeyin.

Google Reklamlarının Faydaları?

Google reklamlarının avantajları inanılmaz büyük. En büyük faydaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

  • Mağaza satışlarını arttırmak
  • Kampanyalı ve Stoklu Ürünleri Eritmek
  • Yeni Ürün ve Hizmetleri Tanıtmak
  • E-Ticaret ile Satışları Arttırmak
  • Telefon Sayılarını Arttırma
  • Mağaza ve Ofise Yol Tarifi
  • Markanızı Resimli ve Videolu Tanıtmak

Sosyal Medya Reklamı

Organik erişimde, kitle katılımında ve dönüşümlerde bir düşüş mü yaşıyorsunuz? Ya da markanızı artık sosyal medyada güçlendirmenin tam zamanı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Reaktif Dijital’in büyüme odaklı sosyal medya reklam hizmetleri ile pazarlama engellerinizi doğrudan aşın ve kazananlar arasında yerinizi alın.

Sosyal Medya Reklamlarını Nasıl En İyi Şekilde Ayarlıyoruz?

Hedef kitlenizin demografisini incelemek, müşteri tercihlerini ve sorunlu noktaları belirlemek için sosyal medya verilerinden yararlanıyoruz! Sosyal medya reklamları ile hızlı bir büyüme stratejisi oluşturuyoruz ve sizi doğrudan hedef kitlenizin önüne çıkarıyoruz. Eşsiz sonuçlar veren reklam çalışmalarımız ile sektörünüzde fark yaratın!

Sosyal Medya Reklamlarının Avantajı

Geleneksel pazarlama stratejilerine göre daha çok opsiyon sunan sosyal medya reklamcılığı, markanızın görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve onları her an ödeme yapabilecek müşterilere dönüştürmeniz için kazançlı fırsatlar sunar.

Nerelerde Reklam Verilir?

Sosyal medyada reklam vermek, Facebook, LinkedIn, Instagram ve Twitter gibi çeşitli sosyal medya platformlarında ücretli sosyal reklamlar veya sponsorlu içerik görüntülemeyi içerir.

Sosyal Medya Reklam Ücretleri

İstediğiniz bakiye ile sosyal medya reklamı verebilirsiniz. Sosyal medya reklam ücreti diye sabit bir ücret yoktur. Yeni başlayanlar ortalama günlük 20 TL’lik bakiyelerle dahi başlayabilirler.

Nasıl Sosyal Medya Reklamı Verilir?

Siz de günümüzün en çok ziyaret edilen sosyal medya sitelerinde hedef pazarınızı etkilemek istiyorsanız hemen uzman ekibimizle iletişime geçin. Sosyal medya reklam yönetimi ve markanızı güçlendirmek için hemen ücretsiz teklif alın.