Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web Tasarımı konusunda BilTek olarak 2012 yılından bu yana birçok firma için web sitesi tasarımı hazırlamış bulunmaktayız.

E-Ticaret

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar.

Seo & Sem

Günümüz dünyasında rekabet sadece fiziksel değil dijitalde de rekabetçi ilerleyiş hakim Uzman kadromuz ile firmanızı bu ortamından sıyrılmanıza olanak sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Biltek sosyal medya ekibi alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Diğer firmalardan çok daha önde ve farklı yerde konumlanmasını sağlar.

Reklam – Tanıtım

Kurumun vizyon ve misyonu doğrultusunda hazırlanan tanıtım filmleri, kurumun ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanıp sunulmasına yarar.

Sanal Tur Çekimi

İnternet ortamında interaktif olarak özel ekipmanlar ile yapılan ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan görsel bir uygulamadır.

İnternet Reklamcılığı

ADS reklamları sunduğunuz ürün ve hizmetleri ilgili kitlelere ulaştırmanızı sağlar. En önemli özelliği geleneksel reklamcılığa göre çok daha hızlı geri dönüşler alma imkanı vermesidir.

Dijital Varlık Yönetimi

Rekabet gücünüzü artırmak için ihtiyacınız olan tüm hizmeti bir arada bulabilirsiniz. Siz de teknolojiye hızla ayak uydurun ve dijital dönüşümünüzü bir an önce tamamlayın.

Marka Tescil Yönetim

Marka tescil hakkında bilgi vermeden önce marka konusunu açıklığa kavuşturmak doğru olacaktır. Zira her isim marka değildir. Marka olabilmek için bir takım koşullar bulunmaktadır.